UniqueBrands
HAYDİ, YOLA ÇIKALIM! EN

Müşteriler

4F

Polonya

Polonya’nın en büyük spor markalarından biri... 4F’in spor, performans ve fonksiyonel çorap ürünleri mevcut değildi. Tasarım ve üretim konusundaki uzmanlığımıza güvendiler ve markayla spor çorabı koleksiyonunu birlikte oluşturduk.

- Koleksiyon oluşturduk.
- Performansa uygun doğru çorabı geliştirdik ve modelledik.
- Ürün tasarımını yaptık.
- Üretimi gerçekleştirdik.

4F

Gymshark

İngiltere

Markanın kuruluş hedefi, fitness kategorisinde en iyi tekstil ürünlerini dünyaya sunmaktı. Biz de markanın hedefini tam anlamıyla karşılamak ve dünyanın en iyi fitness çoraplarını üretmek için harekete geçtik. Düzenli spor yapan kişilerin beklentisine uygun, kalitesi üst düzey, desenleriyle beğeni toplayan ürünler tasarladık. Ürünleri performans testlerinden geçirdik. Test aşamasının ardından ürünleri geliştirerek, üretimlerini gerçekleştirdik.

- Markaya özel koleksiyon tasarladık.
- Fitness performansıyla uyumlu farklı beklentilere özel ürünler geliştirdik.
- Tasarladığımız ürünlerin tamamını ürettik.

Gymshark

Les Benjamins

Türkiye

Türkiye’den çıkan ve kısa süre içerisinde dünya çapında ses getiren marka, sınırlı bir hedef kitleye hitap ediyor, koleksiyonlarında niş ürünlere yer veriyordu. Diğer firmalardan az sayıdaki siparişlerde istediği hizmeti alamıyordu. Unique Brands olarak sipariş miktarına sınır getirmediğimiz, en düşükten en yükseğe sipariş adedi ne olursa olsun, tüm müşterilerimize aynı kalite ve özende hizmet sunduğumuz için kısa sürede güven odaklı bir ilişki geliştirdik. Markanın tüm çorap tasarımlarını gerçekleştirdik.

- Markayla birlikte Coca-Cola iş birliğiyle futbol çorabı projesine imza attık
- Proje konseptine uygun tasarımlar yarattık.
- Güven odaklı bir ilişki kurduk ve yeni projelerin hazırlıklarına başladık.

Les Benjamins

SKOR

Hollanda

Unique Brands olarak ISPO fuarında tanıştığımız SKOR markası ile çalışmaya başladık. Bir Hollanda spor markası olan SKOR, ilk başta futbol ürünleri üreterek başladığı sürecine şu an tüm spor dallarında yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler ile devam etmektedir. Sunduğumuz hizmetler ile birlikte SKOR’un hedefi Dünya’nın en büyük spor malzemeleri satan markalarından biri olmak ve bu süreçte yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz!

SKOR

Oliver

Arjantin

Arjantin’in en renkli ve eğlenceli çorap üreticisi olan Oliver; Güney Amerika pazarında kendine yer bulan bir markadır. Unique Brands olarak kendilerine özel ürettiğimiz koleksiyon ile fark yaratan bir iş birliğine imza attık. Bu birliktelik ile birlikte düşük adetlerde bile kaliteli ve sorunsuz bir süreci deneyimleme şansı yakaladılar.

Oliver

Zamnesia

Hollanda

Zamnesia, perakende sürecine başlamadan önce bitki yetiştiriciliği üzerine çalışan bir firma idi. Perakende tarafına ilgileri olduğunda, ihtiyaçlarını şu şekilde sıraladılar; hızlı hizmet, sorunsuz ürün satın alım süreci ve eşsiz bir dizayna sahip koleksiyon oluşması. Bu istekler, Unique Brands’in tüm sürecini adeta özetler nitelikte olunca; birlikte çalışmaya ve yükselmeye başladık.

Siz de perakende alanında bir yatırım yapmak istiyorsanız ve ürün, tedarik veya tasarım gibi ihtiyaçlarınız varsa hemen bizimle iletişime geçin!

Zamnesia